Byla to síla, byl to fakt nářez, bylo to vážně skvělý...

3. listopadu 2011 v 19:10 | helix |  Já & blog
A jak to bylo dál?Když jsem sem naposledy psala, tak jsem se chytala na střední školu a měla jsem z toho pěkné nervy.
Tak zaprvé, bála jsem se spolužáků. Jací budou a tak...
Ukázalo se, že jsem se až tak neměla čeho bát. S nikým tam nemám problém. Mám dvě kamarádky, na které se nejspíš můžu spolehnout. Pak je tam pár lidí, kteří jsou neutrální, pak nějací, kteří tak neutrální nejsou, ale mám je ráda, a pak jsou tam tací, které tajně nemůžu vystát, ale snažím se s nimi vycházet.

Hrozně mi chybí základka. Ti lidé, které jsem měla prokouknuté. Opravdoví přátelé. Učitelé, se kterýma jsem se znala x let, tedy aspoň s většinou. Jak jednou řekla češtinářka, tam to bylo rodinné. Na všem se dalo domluvit. Většinou se všechno dalo napravit.
Tady to takové není. Co se týče učitelů, s některýma se diskutovat vůbec nedá. Třeba matikář, ten je na škole nový. Měsíc vám vysvětluje jednu věc, a do výstupního testu vám dá něco, co vidíte poprvé v životě. A když jsem se jednou odhodlala něco namítnout, dostala jsem takový klepec, že jsem si to málem za rámeček nedala.
Ach jo. Člověk se těší, jak změní prostředí, a nakonec by všechno vrátil zpátky.
Až teď si uvědomuju, jaká to na základce byla nekonečná pohoda.
Vrátila bych se tak do osmé třídy a dala si ty poslední dva roky znova. Klidně, hned.
Teď jsem byla tři dny doma, nemocná. Zítra se to tam zase všechno pokusím dohnat. Zase se ráno trmácet autobusem a pak hodinu čekat odpoledne...

No, za chvíli mám narozeniny. Nebudu je slavit, ale půjdu na oslavu Adélky a ještě nějakých lidí. Celkem nás tam bude asi třicet. Nevím, jestli mám být ráda, nebo brečet :D. Ale ne, bude to fajn.
Pokud mě teda naši pustí. :/

Vůbec se mi zítra nikam nechce, věříte mi to?


Vaše helix.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bella B. L. | E-mail | Web | 4. prosince 2011 v 9:54 | Reagovat

tak přemýšlím, kdybys ten článek psala teď, jestli by zněl stejně ;) co jsem slyšela, tak by jsi tam asi pár věcí změnila, co? ty "prokouknuté" lidi... některé jsi prokoukla až teď :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.