Jen tak..

2. května 2012 v 14:47 | helix |  Já & blog
Po dlouhé, dloooouhé době (asi tak od 17. prosince) mě napadlo, že bych mohla napsat nějaký článek. Jen tak, pro svoje vlastní potěšení. Nemohla bych vyčítat, že sem nikdo nechodí, já bych taky nechodila na blog, kde poslední článek vyšel před Vánoci. Víte jak to je, dneska už blog prostě není in.
A taky už nám není třináct.Docela mě mrzí, že už mě opustila ta moje fantazie a motivace, se kterou jsem psala povídky. Někdy se mi docela dařilo. :o) Jenže dneska mám problém napsat slohovku, pokud mi nikdo nezadá téma, a i tak dlouho přemýšlím.
Napadá mě, že bych ale pro čistě vlastní potěšení mohla občas napsat k tématu týdne.
(Stejně to určitě nesplním).

Poslední, co jsem napsala, byla moje zpráva z odborné praxe. Odborná praxe na POŠTĚ. Nechci v budoucnu nic takového dělat, nesnáším to, ale to je vedlejší. Nesnáším poštu. Nesnáším doručování zásilek a nesnáším práci za přepážkou. I když, ta přepážka by ještě docela šla, tam se člověk aspoň stýká s lidmi a celkově je to záživnější.
Doufám, že se dostanu někdy na vysokou.
(Ehm, ehm)
Budu třeba učitelka a budu taky děsně chytrá a permanentně načuřená, a budu si svojí náladu vybíjet na studentech. Budu dávat všem najevo, jak jsem věčně znuděná a budu jim ukazovat, jak jsou hrozně hloupí proti mě.

Mě se prostě zítra nechce do školy.
Čtrnáct dní jsem byla na praxi (kde jsem končila nejpozději v jednu, ale jednou v šest odpoledne), pak byl víkend, a pondělí, úterý a dnešek jsem byla doma (ředitelské, svátek práce, ředitelské).
Slavili jste čarodějnice? Já už raději ne.

Vaše helix (která si moc dobře uvědomuje, že tenhle článek je naprosto k ničemu, nemusíte mi to připomínat :D)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Orion | Web | 29. května 2012 v 8:10 | Reagovat

Ahoj Hel :)
Udělala jsi mi tímhle článkem hroznou radost.. Konečně si nepřipadám jako tak hroznej idiot,kterýho opustilo blogování i psaní. Vystihla jsi to úplně přesně. Už nám není třináct.

Ale řekni mi, taky Ti to někdy tak hrozně chybí? Mě je fakt občas smutno, když si procházím ty povídky a zatraceně se mi nechce v žádný pokračovat..
Nejde o to, že bych to nedokázala napsat.. Ale prostě se mi nechce, nepřijde mi to podvědomě dost důležitý na to, abych tomu věnovala svůj čas (kterýho mám tak hrozně málo) ..:(

A přitom, pamatuješ na ty časy?:) Bylo to úžasný, jak jsme to prožívaly.. Psaly si vzájemně komentáře, klepaly se na další ,,kapitoly" .. A bavilo nás to!  Teď se ani neodhodlám nějakou cizí povídku otevřít..

A hlavně mi chybíš i ty.. :(
Ty hodiny povídání a všechno..

Víš že jsem ti pořád ještě neposlala ten dárek k Vánocům? Už ani nevim kde je.. :D Až si vyšetřím trochu času, musím to napravit :) Poslala bys mi na FB svojí adresu? :)

A kdybys věděla co se teď děje!
Mám ohromný novinky, vážně ohromný!:)

(Schválně, jestli se změnila i ta dřívější radost z dlooouhých komentářů. Bývávala obrovská, ale teď si člověk spíš řekne - a to mám fakt číst celý ? ) :D

Tvoje Orion :)

2 Orion | Web | 29. května 2012 v 9:32 | Reagovat

Tak jsem prohledala svůj blog a tvojí adresu našla, tak už mi jí posílat nemusíš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.