Piece of my life - Zoufalé manželky

26. května 2012 v 22:02 | helix |  Co mě zajímá
Sledovali jste Zoufalé manželky?
Já ano. Ne od prvního dílu, ale to napravím. Ale tak od čtvrté řady jsem nevynechala jeden jediný díl.
Tolik slz jsem u toho seriálu ztratila, tolikrát jsem se zasmála..
Bude mi to tak strašně chybět.Lynette, tak odvážná, vždycky se se vším poprala. Všechno vždycky vyřešila. S Tomem tak úžasná dvojka. Milovala jsem ty dva, a jejich děti taky. Postava Lynette by se dala považovat za vzor. Když bojovala s rakovinou, nebo sama se sebou..
Gaby, praštěná a krásná. Povětšinou jsem z ní umírala smíchy. A přitom tak odvážná, dokázala se ke všemu vždycky dopracovat, měla neuvěřitelně ztřeštěné nápady. A Carlos, ten byl kapitola sama o sobě.
Susan, vždycky ta nejcitlivější a nejroztomilejší. A Mike, toho jsem přímo zbožňovala.
Bree, nejsilnější z nich. Ta by dokázala přežít všechno. Neuvěřitelné, jak se od prvního dílu vypracovala..
Miluju ten seriál. Proto na něj asi začnu koukat od začátku, abych si mohla potom v klidu říct, že jsem viděla každičký díl.


Omlouvám se, viděla jsem teď poslední díl a jelikož mě nikdo nechce poslouchat, tak se snažím alespoň vypsat. Ten seriál je prostě neuvěřitelný. Žádný jsem si takhle neoblíbila. Netrpělivě čekat na další díl, dívat se klidně ve dvě ráno, i když jsem pak v šest musela vstávat.. Uvnitř jsem žila ty životy, tak spletité, nikdy se nedalo očekávat, co se stane, nikdo to nikdy nemohl předvídat, snad jen takové ty jasné věci, jakože Lynette a Tom se k sobě musí vrátit, Gaby a Carlos spolu vydrží a Bree prostě musí být zase šťastná.. Že Mike zemře, nikdo neočekával, to byla podpásovka. ten seriál přinášel poučení, slzy, smích.. já nevím, jestli mě dokážete pochopit a čtete si tohle nejspíš se zvednutým obočím, jakože jsem blázen, ale já jsem ten seriál vážně milovala. Vždycky uniknout od vlastních problémů k problémům jiných. Je to tak neskutečné a zároveň tak reálné. Chtěla bych prožít jejich životy, proto, abych se mohla smát tak upřímně, jako ony, zažít bolest, která by mě tak poučila, a zažít lásku, která přežije i rakovinu i rozchod.. To se nedá popsat. Museli byste to vidět.
It's wonderful, wonderful..

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bella B. L. | Web | 29. května 2012 v 11:11 | Reagovat

Asi bych se na to opravdu měla podívat :D Když to tady tak čtu. Ale pořád mám ještě v pořadí Supernatural, Chirurgy a Naruta :-D Ale zapíšu si je :-D

2 Bella B. L. | Web | 29. května 2012 v 19:52 | Reagovat

No jasně, začneme blogovat! Je na čase, aby jsme ukázaly některým pipinkám, jak se bloguje :D A tvoje třesky plesky jsou stejně nejlepší ;) Ano, prostě pokus omyl, asi tak v tom jedu ;) A napiš taky nějaký článeeeek :P A tvoje dlouhé komentáře miluju !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.