Rozbřesk - film, podruhé

2. června 2012 v 3:21 | helix |  Me and Twilight
Možná to opravdu chce odstup.
Možná to chce psát články hned po shlédnutí.
Možná to chce odstup od knihy.
Nebo je to možné opravdu dokonalé.Prostě se musím smířit s tím, že Pattinson bude pro všechny už navždy Edward. Že se s tím všichni smířili a všichni to tak berou. Možná budu muset přestat být alergická a nespokojená, protože já nejsem režisér.
Ten chlap se prostě pořád zlepšuje. Možná je dobrý od začátku, já nevím, nemůžu říct. Ale v Rozbřesku je podle mého momentálního názoru skvělý. Já nevím, co se semnou stalo, lidi, prostě jsem se nudila, pustila jsem si to (už to mám stažené docela dlouho), bylo to s českým dabingem (!!!). Zprvu jsem se mračila, protože proti angličtině opravdu mluvili jako dementi, ale pak jsem si zvykla, a v originále jsem to naštěstí viděla jen jednou, takže mi to potom už nepřišlo, jen prvnotní šok.
Opravdu budu muset změnit svůj názor na něj. To, že se mi kdysi líbil v Harry Potterovi, mělo své opodstatnění. Možná ho nemám ráda, protože se neshoduje s mými představami Edwarda. Tečka. Ve skutečnosti je vážně docela hezký.
Smaž tooo, smaž tooooo, smaž tooooooooooo...
Ok, žeru jeho úsměv. Dokonce mi přestalo vadit, jak se tváří, protože se naučil tvářit se přiměřeně situaci. Dokázal se trochu chovat jako moje představa Edwarda, občas mi ty představy ukradl z hlavy. Prázdný pohled zmizel. Můj úsměv se rozšiřuje. On to opravdu zahrál skvěle. Gaspard Ulliel se mi opravdu líbí víc, ale kromě něj si tam vážně už nedokážu nikoho jiného představit. Dokonce i toho Gasparda mi nakonci vyhnal z hlavy, a já si připadala, jako kdybych četla knížku, byly to ty scény z mé hlavy.
Kristen je nádherná, když chce. A taky pěkně ošklivá, když potřebuje. Ale ji jsem měla ráda od začátku, i když občas mi nepřipomínala Bellu, neměla tu její knižní jisrku. Až doteďka.
Jacob. Jacob. Jacob. Jacob. Ááááááách Taylor.. Od té doby, co shodil vlasy a zapracoval na sobě (tedy od druhého dílu), proti němu nemám námitky. Ten obličej, to tělo! Hned bych si ho vzala domů. V knížce jsem chápala Belliny důvody. V tom filmu se divím, proč po něm ještě sakra neskočila. (Já bych to udělala, vždycky, když si sundal to naprosto zbytečné tričko).
Ale ti vlkodlaci byli stejně přehnaní, jak mluvili mezi sebou, když Jacob zjistil, co se s Bellou děje. To byla scéna jak z Pána prstenů. Ale vždycky se chybička najde. ( ji vždycky najdu.)
Bože, co se to semnou děje? Já už tomu Pattinsonovi odpustila i to chlupaté břicho.
Já jim odpustila dabing.
Já jim odpustila Pattinsona.
To musí být vážně jen takové to nadšení z filmu.
Ale kdyby to bylo jen to, psala bych článek ve čtvrt na čtyři ráno?
Jdu si svoje oblíbené části pustit znova. :D
Aktualizace: Už jsem na to přiěla. Ještě v Zatmění měl totiž ještě ty strašný kotlety :DD

Vaše helix.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fredy Kruger | 2. června 2012 v 17:48 | Reagovat

"Dneska mne někdo proplesknul !
Konečně se mi rozbřesklo !
( Yann Prtt  má brunátné líce )
" Někdo mne praštil ... já spíce ...
mám podezření.... a sice ....
...  Ta ruka ?  ta byla strýce !
Dám mu jí, až se zatetelí ! "

... muž hledá pod skříní, pod postelí,
však nikde tam není nikoho !

Vtom ze záchodu zní :  " Jo ho ho " !

Muž plíží se ..... "nesmím jej vyrušit ani " ....
Otevřel !  sifonu zabublání,
skřek jako když někdo se topí .....

muž marně tam hledá stopy !

2 Bella B. L. | Web | 2. července 2012 v 13:38 | Reagovat

Hej! Já se s tím nesmířila! Tak neříkej, že všichni :D Hel, nepraštila ses? :D Jako jasně, ještě jsem ten rozbřesk neviděla, ale aby jsi měnila názor na Pattinsona? To u tebe není normální. A mimochodem, nebyl vůbec dobrý od začátku, nevím, jak teď, ale v  žádném díle se mi nelíbil.. Ty si nevzpomínáš na ty ksichty, jako by se mu chtělo spíš zvracet, než že se ovládal? :D Opravdu, smaž to, nemůže se ti líbit :D Kristen, jo, fakt ti přeskočilo.. A mimochodem, Jacob je můj!!! :D Hel, prosímtě, že ses už z toho dostala a nežereš Pattinsona? :D

3 Marťa | Web | 20. srpna 2012 v 23:24 | Reagovat

No ne, takže ty začínáš mít ráda "Patizóna"? :D Popravdě taky se mi víc líbí ten druhý herec, ale taky už jsem si tak nějak zvykla. U mě stejně vede Jacob ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.