Jdeme dál?

31. srpna 2012 v 13:27 | helix |  Jen tak z nudy
To je tak strašná představa, že v pondělí se jde zase do školy. Zase chodit každý den na stejné místo, vidět stejné lidi.. Já jsem se vždycky do školy po prázdninách tak nějak těšila. Minulý rok jsem se svým způsobem těšila na nové prostředí SŠ, na základce jsem se těšila na nejlepší kamarádky. Jenže letos mám za sebou asi nejdokonalejší prázdniny, co jsem kdy vůbec měla (no, prázdniny, spíš jen deset dní v sprnu :D), a vážně, vážně se mi do školy nechce. Ale člověk se přes to asi musí přenést a jít dál..:)Já jsem byla letos vůbec poprvé za hranicemi České republiky (když nepočítám občasný, krátký přejezd přes hranice do Německa). A vzala jsem to rázně, letěla jsem až do Tuniska. Sluníčko, teplo, moře.. žádné starosti, prostě ráno vstát, jít na snídani, pak se válet u moře nebo u bazénu (u moře se opravdu jen válet nebo letět nad mořem :D u bazénu šipky, tanec ve vodě..), pak jít na oběd (skvěle vařili), pak se zase prakticky do večera flákat.. večeře, show, diskotéka, na pokoj v šest ráno.. :)
Nejlepší jsou lidé. Strašně rychle jsem si zvykla na to, že vás prakticky každý pozdraví a usměje se na vás. Jak jsme jako Češi, byli jedna velká parta, seznamování a konverzace nikdy nebylo jednodušší. Angličtina nikdy nebyla primitivnější. Tanec nikdy nebyl snazší a přirozenější. Úsměv na tvář přišel vždycky sám od sebe, žádné vynucování. Nikdo vás neodsoudil na první pohled. Ani češi se snad nechovali stejně povrchně, jako se češi chovají, a i během dvou dnů to byli ti nejlepší přátelé. Tajná anti-německá skupina (z těch bohatých, namyšlených němců by se tam jeden po*) :D.
Poprvé jsem byla někde, odkud se mi nechtělo jít domů. Vážně, vážně nechtělo. Plakala jsem, že musím jít domů. Většinou když někde jsem, za jeden dva dny bych nejradši byla doma, nikde to moc dlouho nevydržím. Tam bych se držela zuby nehty, kdyby to šlo. Klidně bych tam byla i měsíc, nebo dva měsíce.
Vrátila jsem se zamilovaná do Tuniska a je hrozně těžké se teď postavit zpátky nohama na zem a jít dál.
nechciI

Jaké byly vaše prázdniny? :)

Po dlouhé době, Vaše helix.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 holka jako vy | Web | 31. srpna 2012 v 13:31 | Reagovat

Vím přesně jak to myslíš,protože jsem zažívala tyhle prázdniny něco podobného. Dokonce jsem taky byli v Tunisku,na Djerbě. Do školy se mi taky vůbec nechce. xD

2 Nina | Web | 31. srpna 2012 v 13:39 | Reagovat

Ahoj,jsem ve finále SONP(postavu z PLL).Tak prosím,hlásneš mi tam,jsem tam s Alison: http://shaymitchell-daily.blog.cz/1208/sonp-postava-z-pll-posledni-kolo
Děkuju,klidně ti to oplatím.A sorry za reklamu. :)

3 Lusíí* | Web | 31. srpna 2012 v 13:39 | Reagovat

Á. To Tunisko ti závidím:). Tenhle rok jsem v zahraničí nebyla, až další:) Tak se těším:D. Já ani moc nevim, jestli chci do školy nebo ne.:D. Už se totiž docela nudim:/.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.