TT: Jsme šíleně dospělí

8. září 2012 v 22:35 | helix |  Jen tak z nudy
Tohle je téma na asi dvacet článků, myslím, že už jsem si tady párkrát stěžovala. :D I když jsem zjistila, že jsem se to naučila úžasně přehlížet...Nejlepší byly holky vždycky v autobuse. Jedenáct, dvanáct let, zmalovanější než já, naušnice tak velké, že by si je mohly dát okolo krku, podpatky, kabelka pověšená na lokti.. Výraz "Jsem krásnější než vy a už jsem v sedmé třídě". To vedle nich vždycky stojím, prohlížím si náš odraz v okně autobusu, a říkám si, jestli jsem na hlavu já nebo ony. Jestli já jsem nemoderní, protože si ráno vezmu maximálně tužku na horní víčko a řasenku, nebo jestli jsou ony přehnané.

Strašně se mi líbila holka, kterou jsem potkala v Tunisu. Nevím, co byla za národnost, ale kamarádka se na ni otočila při večeři a lekla se tak, že jí málem vypadl talíř z ruky. Tahle holčina měla tmavé vlasy, byla opálená od krku dolů.. no a na obličeji měla takovou vrstvu make-upu a pudru (světlého samozřejmě), že to vypadalo, jako kdyby si skočila do obchodu a koupila si novou hlavu. Tak jsem si řekla, že asi chce být hezká na večer, a další den jsem ji potkala u bazénu, koukala jsem, jak neplave, aby si nenamočila perfektně zmalovaný obličej, a její přítel aby si nenamořčil pečlivě nagelované vlasy. Všimla jsem si jí zrovna v době, kdy jsme se známým blbli v bazénu, a já si zrovna utírala oči od slz smíchu a vody - říkala jsem si, jestli jsme divní já a Jára, nebo oni dva. Ale nakonec ji chápu - kdyby ona si potopila hlavu do vody, tak přes vrstvu šminek a řasenky nevidíme na dno, až by se jí to rozmazalo. Ale tohle samozřejmě byla starší holka, ale každopádně, co se snažila si dokázat? Zajímalo by mě, jak se její přítel tvářil, když ji ráno viděl odlíčenou, pokud ji tak vůbec někdy viděl. Mám pozdeření, že hlavu měla ze sprchy taky vystrčenou, nebo si na ni možná vždycky dala tašku.

Jdu si takhle jednou po náměstí, a potkám kluka, kterému mohlo být tak deset, a on se na mě podívá a povídá: "Čááu, nemáš cígo?"
Nebo ještě na základce, kdy se spolužák zastavil ve dveřích, aby se mě zeptal, cože to chci koupit v jídelně, což byla otázka dvou sekund, a klučina z prvního stupně (my už byli na konci základky) mu povídá: "Uhni vole, brzdíš provoz."
Sedíme na lavičce kousek od školy a asi osmiletý chlapec povídá: "Co čumíš?"
Já naivní Karkulka se okamžitě zvedám v autobuse ze sedačky, jakmile vstoupí starší člověk a nemá si kam sednout, ale osmiletý fakan nechá mojí babičku klidně stát celou cestu. Vedle něj totiž sedí jeho aktovka s krtečkem.

Takže jsem asi fakt hrozně "out". Asi jsem z jiného světa, protože dneska čím víc na sobě má holka make-upu, tím je hezčí, dospělejší a lepší. Takže holky, když na sebe napatláte všechno, co doma najdete, znamená to, že jste dospělé a připravené na život. Kluci, čím přesněji budete mít nagelované špičky vlasů a čím drsněji a nepřístupnějí se budete tvářit, tím víc vás lidi budou žrát. Hlavně se, prosím vás, neusmívejte. Mluvte co nejvíc sprostě, i když nevíte, co ta slova znamenají. Začněte kouřit v co nejvíc brzkém věku, nejlepší je tak šestá, sedmá třída. Hlavně nepouštějte důchodce sednout si v autobuse!! Nezdravte lidi na ulici. Buďte drzí na učitele a kašlete na školu, k čemu je škola? Ječet, skákat a nadávat v autobuse je taky nejlepší. Machrujte na slabší, jinak budete ten slaboch vy. I když nevíte nic, tvařte se, že víte úplně všechno a že místo, kde právě jste, vám patří. Jo, a hlavně se NEUSMÍVEJTE!!
PS: Ve dvanácti už jste dost staří na to, abyste pili alkohol.


Vaše helix.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kriß E. | Web | 8. září 2012 v 22:55 | Reagovat

Párkrát jsem se při čtení musela zasmát. :D
Co jiného k tomu říct, no. Jen by mě zajímalo, jestli někteří lidé vůbec někdy dokážou opravdu dospět, protože kdo je blbec, ten jím taky zůstane.

2 Daine | Web | 8. září 2012 v 23:59 | Reagovat

mě s tímhle do smíchu vůbec není... taky vážně netuším, kam ten svět spěje... když jsem ještě byla na základce, nestačila jsem se divit, jak ty holky ze šestky/sedmy vypadají! díky bohu za své dětství, to co je teď je hrůza ;)

3 -B | Web | 9. září 2012 v 1:35 | Reagovat

Ahoj! :) pozri si môj nový blog, zatial sa ho len snažím rozbehnúť tak dúfam, že sa mi to poradí :)

4 Zmražená opice | Web | 1. března 2013 v 16:29 | Reagovat

Tak pod to bych se taky podepsala!
Donedávna jsem hlídávala děti do 13ti let. Jedna jedenáctiletá holčička mě ale dostala - pokaždé dorazila důkladně nalíčená, a ještě si v jednom kuse profesionálně přemalovávala rty rtěnkou! V 11ti letech!

Ale náhodou, ve svých osmnácti už jsem taky přestala být "out" - kvůli maturitnímu plesu jsem si pořídila svou první tužku na oči :D (řasenku jsem si půjčila od mamky)
Jen se to nesmí dozvědět ta jedenáctiletá slečna, abych (kdybych jí náhodou zase hlídala) před ní neztratila i ten poslední zbytek respektu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.