TT: Na co se člověk těší

13. dubna 2013 v 0:16 | helix |  Jen tak z nudy


Nedočkavost. Já osobně, jako ten snad nejméně trpělivý člověk na světě, jsem nedočkavá neustále. Jsem ten typ člověka chodícího neustále s hlavou v oblacích, který se dokáže těšit i na poměrně dlouhodobé záležitosti.
Nesnáším svoji nedočkavost. :DLoni touhle dobou, když jsme se konečně s kamarádkou dohodly, že pojedeme na dovolenou (měl to být můj první výlet za hranice ČR, tedy pokud nepočítám hranice s Německem), mi do 16. srpna připadalo, že den nemá 24 hodin, ale tak 100. Nikdy jsem nezažila delší červenec a polovinu srpna. A když jsme konečně dokodrcali do hotelu, málem jsem nadskakovala netrpělivostí s nějakým vybalováním, když stačilo ujít pár kroků, projít pár zatáček a poprvé v životě jsem měla vidět moře a cítit na nohou písek..

Letos na žádnou dovolenou nejedu a v létě prakticky nemám co na práci, takže jsem strašně nedočkavá na konec listopadu. Jednak proto, že mám v plánu uspořádat oslavu mých narozenin s mými nejmilejšími lidmi na světě, ale hlavně si začnu dělat řidičák. Jako správná puberťačka se nemůžu dočkat, až se naučím řídit. S kamarádkami jsem vždycky jezdila jako spolujezdec na výlety, i kdyby jen do města - těším se, až konečně vyvezu někam já je. Smějící se (To je inovace, tihle smajlíci. Nelíbí se mi. Nerozhodný )

Myslím, že lidé, kteří se neumí z ničeho těšit, musí mít hrozný život. Já si každé ráno musím najít něco, co mě přinutí vstát z postele. Mohou to být kamarádi, se kterými proberu nejnovější drby (ano, jsem jedna z největších drbniček, které můžete najít), nebo se prostě jen těším na to, že nemám žádný program, přijdu ze školy a půjdu spát. Ano, na to jsem opravdu nedočkavá.

(Mám důvěrný vztah se svojí postelí, a někdy, když vstanu levou nohou, jsem schopná zrušit všechny svoje plány, abych mohla jít odpoledne spát. Protože to je jiné než v noci. Ten polospánek, čas mezitím, než opravdu usnete, je nejlepší. Nikdy nemyslím na problémy nebo na něco, co musím řešit, ale před usnutím vždycky přemýšlím třeba i o nereálných věcech. Myslím, že mám docela velkou fantazii, a jednou na to doplatím - ale vytěsnění problémů z hlavy a zaobíráním se v duchu věcmi, které se nikdy nestaly nebo se nikdy nestanou, je pro mě větší odpočinek, než spánek samotný. I za tu cenu, že pak budu koukat do stropu.. ale to jsem trochu odbočila. )

O Vánocích bývají lidé nedočkaví na to, co dostanou pod stromeček, a jak na dárky od nich budou reagovat jejich blízcí. Jelikož tenhle nesmyslný zvyk - totiž dávat si dárky, jsme zrušili (a tím jsme zrušili všechen vánoční stres a starosti), těším se nejřív na to, že k večeři si dám pstruha a bramborový salát, a potom se těším na půlnoční mši, která má prostě tu svoji vlastní atmosféru. Kdybych nešla na mši, nebyly by to pro mě Vánoce. Nechodím ke zpovědi ani se nemodlím, ale je to pro mě důležité. Ale nejvíc ze všeho jsem nedočkavá, až se vrátíme domů, dáme si svařák a jen tak posedíme v kuchyni.

No a třeba o Velikonocích jsem nedočkavá, kdy mine dvanáctá hodina a všichni mi už konečně dají pokoj. Nevinný

Takže svoji nedočkavost nesnáším a zároveň mě to hrozně baví, se na něco těšit. Když je den, kdy se na nic netěším, je to zbytečný a ztracený den.

(Omlouvám se, že článek je hrozná snůška blbostí. Ale vážně Smějící se)

Vaše helix.
(PS: Mimochodem, zjistili jsme, že helix je kromě oleje také planetární mlhovina, nebo něco takového. Je to opravdu utišující.)
(PSS: Nevíte, jak se dostanu do své blogové galerie?? Ještě v nedávném článku jsem to uměla. Zamračený )
(PSSS: Ti smajlíci vlastně nejsou tak hrozní. Šlápnul vedle Smějící se)
(PSSSS: To fakt na*ere, když po x měsících píšete článek, byť hloupý, a blog vás odhlásí. Ještě, že jsem moudré ( a s blogem zkušené) děvče a všechno si kopíruju. )


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.