Pár slov předem...

23. června 2014 v 20:19 | helix |  Do nebe se nehodím
Taaakže, pár slov úvodem, kdyby jste se jako já ptali, proč to vůbec zveřejňuju :D (myslím tu kapitolu nad tímhle - jenže blog.cz nepovoluje tolik znaků, tak to rozděluju.. :/ )

Víte, jak jsem v minulém článku psala, že jsem se po dlouhatánské době vrátila k HP FF - tedy k jedné. Mohl za to můj poměrně jednotvárný pobyt v Německu. No a v tom mě napadlo podívat se na svoje vlastní povídky - jsou tu vlastně dvě nedokončené, Do nebe se nehodím a ta La vie est.. prostě ta s tím blbým názvem. :D No a teď mě napadlo, jestli jsem někdy napsala pokráčko - musím říct, že mi dalo velkou práci najít složku se svými povídkami v Pc, protože jsem ji kdysi schovala tak dobře, aby je nikdo nemohl najít a přečíst - ani já. ;) :D No a zjistila jsem, že je tam ještě půlka 14. kapitoly a napadlo mě, že bych tady mohla mít aspoň tento komplet.

Ne, nepřemýšlím vážně, že se ke psaní vrátím. Ani nevím, jestli ještě můžu, jestli to půjde. Nemám inspiraci na novou povídku a můzy, které mě líbaly při psaní předtím, to dávno vzdaly a odletěly se cukrovat s někým jiným. Takže tohle netvrdím..

A taky už nemám svoje staré čtenáře. I KDYŽ - statistika (je doopravdy nuda, jako vážně, je 23. června a matikářka nám ji pořád ještě cpe) říká, že si docela dost lidí přečetlo moje články, ale komentáře mám jen od pár úžasných lidiček, co sem i přes moji x letou pasivitu stále chodí. Ale i když se nevrátím k povídkám, tak bych sem stejně mohla sem tam něco napsat - ale zase netvrdím ani tohle, protože vím, že přesně toto jsem slibovala už mockrát. Kdyby mi někdo za každý takovýhle slib usekl prst, myslím, že bych je neměla už ani na nohách...

No, ale chtěla bych to mít kompletní. Jestli se najde někdo, kdo si to pamatuje a četl to, nebo si to chce přečíst, tak budu hrozně ráda a třeba mě to nabudí k dalšímu psaní - a třeba ne. :) Ale budu ráda, když to tady bude, ne jen zapomenuté v počítači - tahle povídka se mi celkem líbila..

Takže tak :) Hodně štěstí se čtením/případně s přesouváním se na jiný blog. :D

Vaše helix.

PS: Jmenuje se to 14. kapitola, protože jsem zatím nevymyslela název. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alethea | Web | 24. června 2014 v 16:02 | Reagovat

To s tým písaním poznám, tiež som kedysi písala poviedky... A akosi to celé... Odišlo. Múzy sa zobrali, odcestovali a už sa nevrátili :D Summa summárum, písať som prestala, zložku s poviedkami mám tiež niekde dômyselne zašitú a ja som svoj blog preorientovala na trošku inú nôtu :) Ale tak hádam sa tie naše múzy raz vrátia! :) V tom správnom čase ;)

2 Kay | Web | 11. října 2014 v 14:13 | Reagovat

Hel, prosím, prosím, vrať se ! :) Já si založila nový blog, na ten starý jsem už moc jiná a nedokážu už být tak osobní, jako dřív. Když se ale vrátíš, slibuju, že budu pravidelný čtenář! :)

Orion

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.